Szczypce do pierścieni osadczych 125mm 5" zewnętrznych Kennedy KEN5586530K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce do pierścieni osadczych 125mm 5" zewnętrznych Kennedy KEN5586530K
Kennedy KEN-558-6530K
Szczypce do pierścieni osadczych ZEWN 125mm/5"
KEN-558-6530K
Opis produktu
Przemysłowej jakości chromowo-wanadowa, utwardzona i hartowana. Uchwyty wykonane z PVC. Mechanizm sprężynowy wspomagający pracę.Zewnętrzne, szczęki 90° stopni
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Circlip Capacity | 10 - 25mm |
| Kod EAN13 | 5036140118324 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość | 125mm |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 120 |
| Waga całkowita | 0.06 |
| Szerokość całk./opak. | 70 |
| Kod UNSPSC | 27112110 |
| Waga elementu | 65g |
KEN5586530K
SZCZYPCE DO PIERSCIENI OSADCZYCH ZEWN 125mm/5" Kennedy
KEN-558-6530K
SM.CK016,58,7ZLNE
Narzędzia Cromwell