Szczypce do pierścieni osadczych 175mm 7" wewnętrznych proste Kennedy KEN5586550K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce do pierścieni osadczych 175mm 7" wewnętrznych proste Kennedy KEN5586550K
Kennedy KEN-558-6550K
Szczypce do pierścieni osadczych WEWN, SZCZ. proste 175mm/7"
KEN-558-6550K
Opis produktu
Przemysłowej jakości chromowo-wanadowa, utwardzona i hartowana. Uchwyty wykonane z PVC. Mechanizm sprężynowy wspomagający pracę.Wewnętrzne - proste szczęki
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Circlip Capacity | 12 - 65mm |
| Kod EAN13 | 5036140118331 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość | 175mm |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 180 |
| Waga całkowita | 0.13 |
| Szerokość całk./opak. | 85 |
| Kod UNSPSC | 27112110 |
| Waga elementu | 130g |
KEN5586550K
SZCZYPCE DO PIERSCIENI OSADCZYCH WEWN, SZCZ. PROSTE 175mm/7" Kennedy
KEN-558-6550K
SM.CK016,63,8ZLNE
Narzędzia Cromwell