Szczypce do pierścieni osadczych 175mm 7" zewnętrznych proste Kennedy KEN5586570K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce do pierścieni osadczych 175mm 7" zewnętrznych proste Kennedy KEN5586570K
Kennedy KEN-558-6570K
Szczypce do pierścieni osadczych ZEWN, SZCZ. proste 175mm/7"
KEN-558-6570K
Opis produktu
Przemysłowej jakości chromowo-wanadowa, utwardzona i hartowana. Uchwyty wykonane z PVC. Machanizm sprężynowy wspomagający pracę.Zewnętrzne - prosty zacisk
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Circlip Capacity | 10 - 40mm |
| Kod EAN13 | 5036140118355 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość | 175mm |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 180 |
| Waga całkowita | 0.14 |
| Szerokość całk./opak. | 90 |
| Kod UNSPSC | 27112110 |
| Waga elementu | 135g |
KEN5586570K
SZCZYPCE DO PIERSCIENI OSADCZYCH ZEWN, SZCZ. PROSTE 175mm/7" Kennedy
KEN-558-6570K
SM.CK016,72,5ZLNE
Narzędzia Cromwell