Szczypce izolowane 160mm 6.3/4" do ściągania izolacji z kabli odizolowania przewodów Kennedy KEN5585200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Izolowane szczypce elektryczne 160mm 6.3/4" do odizolowania kabli i przewodów Kennedy KEN5585200K KEN-558-5200K
- Długość: 160mm; 6.3/4"
- Norma: DIN EN IEC 60900
- Materiał: stal CrV chromowo-wanadowa
- Ostrza: hartowane
Cechy i zalety
- Indukcyjnie hartowane krawędzie tnące skutecznie zapewniają czyste i dokładne ściąganie izolacji
- Izolowane uchwyty chronią użytkownika podczas pracy na przewodach
- Wykonane ze stali chromowo-wanadowej zapewniającej trwałość i optymalną wydajność
Podwójnie polerowana główka i złącze ułatwiają czyszczenie narzędzia
Typowe aplikacje
- majsterkowanie, DIY
- Elektryka
- Budownictwo
Standard
- DIN EN IEC 60900
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140118263 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Długość całk./opak. | 160mm |
| Długość całk./opak. | 6 3/8" calowe |
| Nr produktu | KEN-558-5200K |
| Kod UNSPSC | 27111510 |
| Waga elementu | 199g |