Szczypce nastawne do rur 420mm 16.1/2" z ząbkami Senator SEN5584710K PRO25
dostępny
Cena regularna:
241,10 zł
Cena regularna:
196,02 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce nastawne do rur 420mm 16.1/2" z ząbkami Senator SEN5584710K
Senator SEN-558-4710K
SEN5584710K
SZCZYPCE NASTAWNE DO RUR Z ZABKAMI 420mm/16.1/2" Senator
SEN-558-4710K
SM.CK016,103,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Utwardzone, chromowane stalowe szczęki. przesuwający się sworzeń pozwalający na bardzo szerokie otwarcie szczęk. Uchwyty nie mogą zetknąć się razem, chroniąc w ten sposób palce przed urazem.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 440 |
| Szerokość całk. | 90 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Waga | 1.5 |
| UNSPSC Code | 27112113 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Producent | Senator |
| Supplier Part No. | SEN-558-4710K |
| EAN13 Barcode | 5036140023864 |
| Waga elementu | 570 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 420x78x14 |
| Otwarcie szczęk | 100 mm |
| Głębokość całk. | 14 mm |
| Długość całk. | 420 mm 16-1/2" cal |
| Szerokość całk. | 78 mm |
| Numer produktu | |
| Type | Pliers |
| Handle Material | PVC |
| Special Features | |
| Finish/Coating | Satin |
| Materiał szczęk | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Jaw Style | Serrated |
| Compatible Pliers | |
| Joint Positions | 8 |