Szczypce nastawne do rur Pro-torq 265mm 10.1/2" z ząbkami Kennedy KEN5586960K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce nastawne do rur Pro-torq 265mm 10.1/2" z ząbkami Kennedy KEN5586960K
Kennedy KEN-558-6960K
Szczypce nastawne do rur z ząbkami 'PRO-TORQ' 265mm/10.1/2"
KEN-558-6960K
Opis produktu
Podwójnie wyszlifowana część czołowa i z utwardzanymi złączami. Podwójny materiał na uchwytach wykonany ze zwoju polipropylenowego dla siły i wytrzymałości, Oraz wykonanymi z miękkiego plastiku, termoplastycznymi uchwytami. Idealne dla otoczenia gdzie wykonywana praca jest monotonna. Uchwyty nie mogą zetknęć się razem, chroniąc w ten sposób palce przed urazem.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140118553 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Otwarcie szczęk | 45mm |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 265 |
| Waga całkowita | 0.465 |
| Szerokość całk./opak. | 85 |
| Nr produktu | KEN-558-6960K |
| Kod UNSPSC | 27112113 |
| Waga elementu | 420g |
KEN5586960K
SZCZYPCE NASTAWNE DO RUR Z ZABKAMI 'PRO-TORQ' 265mm/10.1/2" Kennedy
KEN-558-6960K
SM.CK016,72,1ZLNE
Narzędzia Cromwell