Szczypce płaskie 150mm 6" okrągłe z przecinakiem Senator SEN5584210K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce płaskie 150mm 6" okrągłe z przecinakiem Senator SEN5584210K
Senator SEN-558-4210K
SEN5584210K
SZCZYPCE PLASKIE OKRAGLE Z PRZECINAKIEM 150mm/6" Senator
SEN-558-4210K
SM.CK016,27,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stal chromowo-wanadowa. Wyskowydajne nasadki z ochronami. Podwójna wyszlifowana część czołowa i spoina z utwardzonymi częściami tnącymi. Posiada również możliwość cięcia bocznego i ząbkowane szczęki poniżej części czołowej.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140023710 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Głębokość całk. | 10 |
| Długość całkowita | 160 |
| Waga całkowita | 0.13 |
| Szerokość całk. | 50 |
| Supplier Part No. | SEN-558-4210K |
| UNSPSC Code | 27112108 |
| Waga elementu | 160 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Length | 100mm |
| Długość całkowita | 150mm 6" cal |
| Szerokość całk. | 50mm |
| Tip Size | 5mm |
| Typ | Long Nose |
| Standard, norma | |
| Includes | Crimping Jaw Side Cutter |
| Handle Material | PVC |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Materiał szczęk | Stal |
| Jaw Style | Serrated |
| Nose Angle | Straight |
| Jaw Length | 60mm |