Szczypce płaskie 160mm 6.3/8" okrągłe z przecinakiem Kennedy KEN5583210K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce płaskie 160mm 6.3/8" okrągłe z przecinakiem Kennedy KEN5583210K
Kennedy KEN-558-3210K
Szczypce płaskie okrągłe z przecinakiem 160mm/6.3/8"
KEN-558-3210K
Opis produktu
Stal chromowo-wanadowa, uchwyty pokryte winylem. Podwójna wypolerowana część czołowa i spoina. Utwardzone części tnące. Cięcie boczne i ząbkowane i trwałe szczękiz tyłu części czołowej.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140117754 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość całk./opak. | 160mm |
| Długość całk./opak. | 6 3/8" calowe |
| Nr produktu | 35-160 |
| Kod UNSPSC | 27112108 |
| Waga elementu | 147g |
KEN5583210K
SZCZYPCE PLASKIE OKRAGLE Z PRZECINAKIEM 160mm/6.3/8" Kennedy
KEN-558-3210K
SM.CK016,52,9ZLNE
Narzędzia Cromwell