Szczypce tnące boczne 175mm 7" Senator SEN5584430K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce tnące boczne 175mm 7" Senator SEN5584430K
Senator SEN-558-4430K
SEN5584430K
SZCZYPCE TNACE BOCZNE 175mm/7" Senator
SEN-558-4430K
SM.CK016,43,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowo-wanadowe z opisanym uchwytem PVC du użycia na twardych przewodach. Utwardzone powierzchnie tnące.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140023888 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Głębokość całk. | 15 |
| Długość całkowita | 180 |
| Waga całkowita | 0.28 |
| Szerokość całk. | 50 |
| Supplier Part No. | SEN-558-4430K |
| UNSPSC Code | 27112114 |
| Waga elementu | 180 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cut Type | Diagonal |
| Cutting Capacity | |
| Długość całkowita | 175mm 7" cal |
| Waga | g |
| Standard, norma | |
| Handle Material | PVC |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Materiał szczęk | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Material Cut | Aluminium Brass Copper Stal |
| Maximum Circuit Protection | V dc voltage - direct current V ac voltage - alternating current |