Szczypce typu dociskowego HH318SF Indexa IND4434550K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
276,70 zł
Cena regularna:
224,96 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce typu dociskOWEGO HH318SF Indexa IND4434550K
Indexa IND-443-4550K
IND4434550K
Szczypce typu dociskOWEGO HH318SF Indexa IND4434550K
IND-443-4550K
SM.CK016,174,8ZLNE
Szczypce typu dociskowego mają tę zaletę, że mechanizm obrotowy szczęki pozwala na szerokie otwieranie i zamykanie, gdy zaciskane są niewygodne materiały, takie jak np. kątownik stalowy. Wrzeciono szczęk może być ustawione w celu osiągnięcia optymalnej odległości i ciśnienia zacisku, dzięki czemu szczypce te są najbardziej użyteczne przy powtarzających się mocowaniach. Użyteczne m.in. do zaciskania arkuszy metalu przy spawaniu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140087194 |
| Zakres chwytu | 318 kg |
| Jaw Opening Max | 92mm |
| Jaw Opening Min | 44.4 mm |
| Dostarczany z | Swivel Foot |
| Supplier Part No. | 4434550K |
| UNSPSC Code | 27112132 |