Szczypce uniwersalne 210mm 8" Yamoto YMT5584580K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce uniwersalne 210mm 8" Yamoto YMT5584580K
Yamoto YMT-558-4580K
YMT5584580K
SZCZYPCE UNIWERSALNE 210mm/8" Yamoto
YMT-558-4580K
SM.CK016,42,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowana stal wanadamowa. Użyteczne dla techników, elektryków. Ząbkowane szczęki dla lepszego chwytania nakrętek, śrub itp.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140023680 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Głębokość całk. | 25 |
| Długość całkowita | 200 |
| Waga całkowita | 0.34 |
| Szerokość całk. | 60 |
| Supplier Part No. | CPL210 |
| UNSPSC Code | 27112106 |
| Waga elementu | 400 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cutting Capacity | |
| Otwarcie szczęk | 35mm |
| Głębokość całk. | 25mm |
| Długość całkowita | 210mm |
| Szerokość całk. | 60mm |
| Typ | Pliers |
| Waga | g |
| Standard, norma | |
| Handle Material | |
| Special Features | Bonded anti-slip vinyl grips |
| Wykończenie, powłoka | Chemically Blackened |
| Materiał szczęk | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Jaw Style | Serrated |
| Compatible Pliers | |
| Jaw Length | 40mm |