Szczypce wielofunkcyjne MTM610 Senator SEN5585010K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce wielofunkcyjne MTM610 Senator SEN5585010K
Senator SEN-558-5010K
SEN5585010K
SZCZYPCE WIELOFUNKCYJNE MTM610 Senator
SEN-558-5010K
SM.CK016,35,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zakres składanych kombinerek dodatkowo wyposażonych w szereg ostrzy. Noże, otwieracze do puszek/butelek, pilniki do drewna/metalu, śrubokręty, dłuta, piły, przymiary, zaginarki drutu, noże do patroszenia ryb, do wyjmowania haków itd. Idealne dla inżynierów zajmujących się konserwacją, majsterkowiczów, wędkarzy itp. Wykonane z najwyższej jakości stali.
MTM610:
Konstrukcja w pełni ze stali nierdzewnej, mechanizm sprężynowy, łatwe do otwarcia ostrza. wymiary gdy złożony: 20 x 70mm.
Wymiary zewnętrzne: 105 x 320mm.
Funkcje:
35mm mini nóż zaokrąglony, 5 x 25mm płaski wkrętak, otwieracz do butelek z 2mm szpicem, płaski pilnik i wyżłobiony podważacz haków, 35mm rozwiertak, otwieracz puszek, szczypce ząbkowane ostrza, szczęki do cięcia drutu, otwieracz sprężynowy, pierścień zawieszka do kluczy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140012547 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Głębokość całk. | 15 |
| Długość całkowita | 145 |
| Waga całkowita | 0.069 |
| Szerokość całk. | 85 |
| Supplier Part No. | SEN-558-5010K |
| UNSPSC Code | 27113201 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Closed Length | 70mm |
| Długość całkowita | 320mm |
| Numer produktu | MTM610 |
| Typ | Multi-Function Pliers |
| Number of Functions | 10 |
| Additional Functions | 35mm Clipt Point Mini Knife Blade 35mm Reamer Bottle Opener with 2mm Flat Driver Flat Single/Double Cut File with Hook Remover Key Ring Serrated Jaw Pliers Spring Return Opener Tin Opener Wire Cutting Jaws |