Szczypce z nastawnymi szczękami 12-25mm zacisk prosty Kennedy KEN5585890K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce z nastawnymi szczękami 12-25mm zacisk prosty Kennedy KEN5585890K
Kennedy KEN-558-5890K
Szczypce z nastawnymi szczękami zACISK prosty 12-25mm
KEN-558-5890K
Opis produktu
Śrubę mocującą należy poluźnić aby przestawić między zewnętrznym a wewnętrznym działaniem szczęk. prosty zaciskSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Circlip Capacity | 12 - 25mm |
| Kod EAN13 | 5036140028487 |
| Kod eCl@ss | 21040301 |
| Długość | 150mm |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 215 |
| Waga całkowita | 0.105 |
| Szerokość całk./opak. | 85 |
| Kod UNSPSC | 27112110 |
| Waga elementu | 110g |
KEN5585890K
SZCZYPCE Z NASTAWNYMI SZCZEKAMI zACISK prosty 12-25mm Kennedy
KEN-558-5890K
SM.CK016,42ZLNE
Narzędzia Cromwell