Szczypce z przegubem ślizgowym 200mm 8" Senator SEN5584640K PRO25
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce z przegubem ślizgowym 200mm 8" Senator SEN5584640K
Senator SEN-558-4640K
SEN5584640K
SZCZYPCE Z PRZEGUBEM SLIZGOWYM 200mm/8" Senator
SEN-558-4640K
SM.CK016,31,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowo-wanadowe z chromowym wykończeniem i opisany uchwyt. Z ząbkowanymi, równoległymi szczękami dla dobrego ścisku i z zagłębieniami do chwytania, rurek itp.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140023802 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Głębokość całk. | 10 |
| Długość całkowita | 200 |
| Waga całkowita | 0.255 |
| Szerokość całk. | 50 |
| Supplier Part No. | SEN-558-4640K |
| UNSPSC Code | 27112113 |
| Waga elementu | 250 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 200x35x10 |
| Otwarcie szczęk | 30mm |
| Głębokość całk. | 10mm |
| Długość całkowita | 200mm 8" cal |
| Szerokość całk. | 35mm |
| Typ | Pliers |
| Handle Material | PVC |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Materiał szczęk | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Jaw Style | Serrated |
| Compatible Pliers | |
| Joint Positions | 2 |