Szczypce z przegubem ślizgowym 255mm 10" Senator SEN5584650K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce z przegubem ślizgowym 255mm 10" Senator SEN5584650K
Senator SEN-558-4650K
SEN5584650K
SZCZYPCE Z PRZEGUBEM SLIZGOWYM 255mm/10" Senator
SEN-558-4650K
SM.CK016,36ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowo-wanadowe z chromowym wykończeniem i opisany uchwyt. Z ząbkowanymi, równoległymi szczękami dla dobrego ścisku i z zagłębieniami do chwytania, rurek itp.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140023819 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Głębokość całk. | 15 |
| Długość całkowita | 250 |
| Waga całkowita | 0.415 |
| Szerokość całk. | 55 |
| Supplier Part No. | SEN-558-4650K |
| UNSPSC Code | 27112113 |
| Waga elementu | 405 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary | 255x38x11 |
| Otwarcie szczęk | 30mm |
| Głębokość całk. | 11mm |
| Długość całkowita | 255mm 10" cal |
| Szerokość całk. | 38mm |
| Typ | Pliers |
| Handle Material | PVC |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Materiał szczęk | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Jaw Style | Serrated |
| Compatible Pliers | |
| Joint Positions | 2 |