Szczypce zaciskowe 165mm 6.1/2" długie szczęki Senator SEN5587260K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce zaciskowe 165mm 6.1/2" długie szczęki Senator SEN5587260K
Senator SEN-558-7260K
SEN5587260K
SZCZYPCE ZACISKOWE, SZCZEKI długie 165mm/6.1/2" Senator
SEN-558-7260K
SM.CK016,21,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Bardzo mocne szczypce ze stali chromowo-wanadowej. Ząbkowane zaciski z kutej, hartowanej stali z odpornym na korozję jasnym niklowym pokryciem. Otwarcie zacisków i siła mogą być dopasowane poprzez użycie śruby dopasowanej do sprężyny. Każde szczypce są wyposażone w metalową sprężynę by zapewnić sprawne otwieranie się szczęk. Mechanizm blokujący trzyma klucz na pozycji wyznaczonej przez operatora, dając mu przy tym obie ręce wolne.
Szczypce zaciskowe, szczęki długie
Duża siła.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140160903 |
| eCl@ss Code | 21040301 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Długość całkowita | 230 |
| Waga całkowita | 0.225 |
| Szerokość całk. | 65 |
| Supplier Part No. | 5587260K |
| UNSPSC Code | 27112115 |
| Waga elementu | 433 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Type | Ergonomic |
| Jaw Capacity | 57mm |
| Szerokość szczęk | mm |
| Materiał | Chrome Vanadium Stee |
| Długość całkowita | 165mm 6-1/2" cal |
| Wykończenie, powłoka | Nickel |
| Jaw Style | Long Nose |