Szczypce zaciskowe do węży gumowych Kennedy KEN5031970K KEN-503-1970K
dostępny
Cena regularna:
412,00 zł
Cena regularna:
334,96 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczypce zaciskowe do węży gumowych Kennedy KEN5031970K KEN-503-1970K
Kennedy KEN-503-1970K
KEN5031970K
REMOTE HOSE CLAMP PLIERS Kennedy KEN5031970K
Kennedy KEN-503-1970K
SM.CK016,225,2ZLNE
Służą do usuwania i montowania nowych węży do paliwa, oleju, wody. Szczególnie przydatne w trudno dostępnych miejscach. Giętki, dalekosiężny (530mm) mechanizm pozwala aby szczypce zwalniały lub mocowały zaciski w otwartej pozycji. Dostarczony ze złączką do zaciskania kabli na wypadek wymiany kabli.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Capacity | 55 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140064362 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Długość całkowita | 390 |
| Waga całkowita | 0.57 |
| Szerokość całk. | 190 |
| Supplier Part No. | 5031970K |
| UNSPSC Code | 27140000 |
| Waga elementu | 575 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 530mm |
| Numer produktu | AT1109 |
| Typ produktu | Remote Hose Clamp Plier |
| Waga | 575g |
| For Use On | Brake hose Clutch hose Coolant hose Fuel hose Vacum hose |
| Includes | Cable Clamping Nipple Clamp Pliers |
| Tool Material | Stal |
| Maximum Capacity | 55mm |
| Additional Features | Ratchet mechanism Suitable for working in confined engine compartments |