Szpachelka nieiskrząca 75mm szpachla Be-Cu Kennedy KEN5752880K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$149.36
Cena regularna:
$121.43
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szpachelka nieiskrząca 75mm szpachla Be-Cu Kennedy KEN5752880K
Kennedy KEN-575-2880K
KEN5752880K
75mm SPARK RESISTANT SCRAPER Be-Cu Kennedy KEN5752880K
Kennedy KEN-575-2880K
SM.CK016,346,4ZLNE
KEN5752880K
Długość ostrza: 95mm
Szerokość ostrza: 75mm
Długość całkowita: 200mm
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111503 |
| eCl@ss Code | 21040602 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5752880K |
| EAN13 Barcode | 5036140298897 |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Długość ostrza | 95 mm |
| Szerokość ostrza | 75 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 95mm 3-3/4" cal |
| Szerokość ostrza | 75mm 3" cal |
| Materiał | Beryllium Copper |
| Długość całkowita | 200mm 8" cal |
| Waga elementu | g |