Szpachla dekoratorska 2" Senator SEN5331580K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szpachla dekoratorska 2" Senator SEN5331580K
Senator SEN-533-1580K
SEN5331580K
SZPACHLA DEKORATORSKA 2" Senator
SEN-533-1580K
SM.CK016,16,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Węglik, pokryte bezbarwnym lakierem. Ostrza ze stali węglowej lakierowane, wysokiej jakości uchwyt drewniany. Narzędzie generalnego użytku, często przydatne w domu.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 210 |
| Szerokość całk. | 50 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Waga | 0.058 |
| UNSPSC Code | 27111500 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Producent | Senator |
| Supplier Part No. | SEN-533-1580K |
| EAN13 Barcode | 5036140160583 |
| Weight per 12 | 0.85 kg |
| Szerokość ostrza | 50 mm |
| Długość ostrza | 90 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 90 mm |
| Szerokość ostrza | 50 mm |
| Długość całk. | 215 mm |
| Point Type | Chisel Point |
| Product Number | |
| Type | Filling Knife |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Drewno |
| Blade Dimensions | 90x50 |
| Tang Type | Half Tang |
| Number of Scraping Edges | 1 |
| Pack Quantity | 1 |