Szpachla dekoratorska 3" Senator SEN5331540K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szpachla dekoratorska 3" Senator SEN5331540K
Senator SEN-533-1540K
SEN5331540K
KC-016,17,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100 mm |
| Szerokość ostrza | 80 mm |
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140160569 |
| ecl@ss | 21043090 |
| Głębokość całkowita | 20 |
| Długość całkowita | 220 |
| Waga całkowita | 0.07 |
| Szerokość całk. | 75 |
| Oznaczenie | SEN-533-1540K |
| UNSPSC | 27111500 |
| Weight per 12 | 1.00 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100mm |
| Szerokość ostrza | 80mm |
| Kolor | |
| For Use With | |
| Długość całkowita | 220mm |
| Point Type | Chisel Point |
| Numer produktu | |
| Type | Filling Knife |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Drewno |
| Blade Dimensions | 100x80 |
| Tang Type | Half Tang |
| Number of Scraping Edges | 1 |
| Pack Quantity | 1 |