Szpachla dekoratorska 4" Senator SEN5331720K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szpachla dekoratorska 4" Senator SEN5331720K
Senator SEN-533-1720K
SEN5331720K
SZPACHLA DEKORATORSKA 4" Senator
SEN-533-1720K
SM.CK016,18ZLNE
Narzędzia Cromwell
Węglik, pokryte bezbarwnym lakierem. Ostrza ze stali węglowej lakierowane, wysokiej jakości uchwyt drewniany. Narzędzie generalnego użytku, często przydatne w domu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100 mm |
| Szerokość ostrza | 100 mm |
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140160613 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Długość całkowita | 215 |
| Waga całkowita | 0.086 |
| Szerokość całk. | 100 |
| Supplier Part No. | SEN-533-1720K |
| UNSPSC Code | 27111500 |
| Weight per 12 | 1.20 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100mm |
| Szerokość ostrza | 100mm |
| Długość całkowita | 220mm |
| Point Type | Chisel Point |
| Typ | Decorators Scraper |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Drewno |
| Blade Dimensions | 100x100 |
| Tang Type | Half Tang |
| Number of Scraping Edges | 1 |
| Pack Quantity | 1 |