Szpachla dekoratorska nożowa 1.1/2" Senator SEN5331840K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szpachla dekoratorska nożowa 1.1/2" Senator SEN5331840K
Senator SEN-533-1840K
SEN5331840K
KC-016,13,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Dostępne w tradycyjnym stylu lub jako dłuto.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 57 mm |
| Szerokość ostrza | 38 mm |
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140160668 |
| ecl@ss | 21043090 |
| Głębokość całkowita | 20 |
| Długość całkowita | 175 |
| Waga całkowita | 0.058 |
| Szerokość całk. | 35 |
| Oznaczenie | SEN-533-1840K |
| UNSPSC | 27111500 |
| Weight per 12 | 0.70 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 57mm |
| Szerokość ostrza | 38mm |
| Kolor | |
| For Use With | |
| Długość całkowita | 180mm |
| Point Type | Chisel Point |
| Numer produktu | |
| Type | Putty Knife |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Drewno |
| Blade Dimensions | 57x38 |
| Tang Type | Half Tang |
| Number of Scraping Edges | 1 |
| Pack Quantity | 1 |