Szpachla do kitu z wygodnym chwytem 115x38mm Kennedy KEN5335500K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.8
Opis
SCALE TANG CLIPT POINT PUTTY KNIFE - BI MAT'L GRIP Kennedy KEN5335500K
Kennedy KEN-533-5500K
KEN5335500K
SCALE TANG CLIPT POINT PUTTY KNIFE - BI MAT'L GRIP Kennedy
KEN-533-5500K
SM.CK016,13,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokowydajne, profilowany metal w całej długości rączki, hartowane, elastyczne stalowe ostrze i chwyt z podwójnego materiału. Zaokrąglone ostrze.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 115 mm |
| Szerokość ostrza | 38 mm |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140245464 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Supplier Part No. | 5335500K |
| UNSPSC Code | 27111500 |
| Weight per 12 | 1.20 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 115mm |
| Szerokość ostrza | 38mm |
| Długość całkowita | 240mm |
| Point Type | Clipt Point |
| Typ | Putty Knife |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Bi-Material |
| Blade Dimensions | 115x38 |
| Tang Type | Scale Tang |
| Number of Scraping Edges | 1 |
| Pack Quantity | 1 |