Szpachla malarska 25mm 1" długa 220mm Kennedy KEN5330400K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szpachla malarska 1" Kennedy KEN5330400K KEN-533-0400K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 125mm |
| Szerokość ostrza | 25mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113763 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 220 |
| Waga całkowita | 0.092 |
| Szerokość całk./opak. | 25 |
| Nr produktu | KEN-533-0400K |
| Kod UNSPSC | 27111500 |
| Weight per 12 | 1.20 kg |
KEN5330400K
SZPACHLA MALARSKA 1" Kennedy
KEN-533-0400K
SM.CK016,20,2ZLNE
Narzędzia Cromwell