Szpachla malarska komfortowy chwyt 1" Kennedy KEN5335410K PRO19-20 MTM PRO24-1
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szpachla malarska komfortowy chwyt 1" Kennedy KEN5335410K
Kennedy KEN-533-5410K
KEN5335410K
1" SCALE TANG SCRAPER - BI MATERIAL GRIP Kennedy
KEN-533-5410K
SM.CK016,13,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokowydajne, profilowany metal w całej długości rączki, hartowane, elastyczne stalowe ostrze i chwyt z podwójnego materiału.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111500 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5335410K |
| EAN13 Barcode | 5036140245433 |
| Weight per 12 | 1.20 kg |
| Długość ostrza | 125 mm |
| Szerokość ostrza | 25 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 125 mm |
| Szerokość ostrza | 25 mm |
| Długość całk. | 220 mm |
| Point Type | Chisel Point |
| Product Number | |
| Type | Scraper |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Bi-Material |
| Blade Dimensions | 125x50 |
| Tang Type | Scale Tang |
| Number of Scraping Edges | 1 |
| Pack Quantity | 1 |
"