Szpachla malarska komfortowy uchwyt 125x50mm Kennedy KEN5335420K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
2" SCALE TANG SCRAPER - BI MATERIAL GRIP Kennedy KEN5335420K
Kennedy KEN-533-5420K
KEN5335420K
2" SCALE TANG SCRAPER - BI MATERIAL GRIP Kennedy
KEN-533-5420K
SM.CK016,16,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokowydajne, profilowany metal w całej długości rączki, hartowane, elastyczne stalowe ostrze i chwyt z podwójnego materiału.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 125 mm |
| Szerokość ostrza | 50 mm |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140245440 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Supplier Part No. | 5335420K |
| UNSPSC Code | 27111500 |
| Weight per 12 | 1.40 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 125mm |
| Szerokość ostrza | 50mm |
| Długość całkowita | 220mm |
| Point Type | Chisel Point |
| Typ | Scraper |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Bi-Material |
| Blade Dimensions | 125x50 |
| Tang Type | Scale Tang |
| Number of Scraping Edges | 1 |
| Pack Quantity | 1 |