Szpachla malarska komfortowy uchwyt 150x75mm Kennedy KEN5335430K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szpachla malarska komfortowy uchwyt 150x75mm Kennedy KEN5335430K
Kennedy KEN-533-5430K
KEN5335430K
3" SCALE TANG SCRAPER - BI MATERIAL GRIP Kennedy
KEN-533-5430K
SM.CK016,17,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokowydajne, profilowany metal w całej długości rączki, hartowane, elastyczne stalowe ostrze i chwyt z podwójnego materiału.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 150 mm |
| Szerokość ostrza | 75 mm |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140245457 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Supplier Part No. | 5335430K |
| UNSPSC Code | 27111500 |
| Weight per 12 | 1.50 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 150mm |
| Szerokość ostrza | 75mm |
| Długość całkowita | 225mm |
| Point Type | Chisel Point |
| Typ | Scraper |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Bi-Material |
| Blade Dimensions | 150x75 |
| Tang Type | Scale Tang |
| Number of Scraping Edges | 1 |
| Pack Quantity | 1 |