Szpachle ekstra długie paletowe 100mm Kennedy KEN5335540K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
4"(100mm) PALETTE KNIFE - ROSEWOOD HANDLE Kennedy KEN5335540K
Kennedy KEN-533-5540K
KEN5335540K
4"(100mm) PALETTE KNIFE - ROSEWOOD HANDLE Kennedy
KEN-533-5540K
SM.CK016,19,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ostrze w całej długości uchwytu
Wysokowydajne, hartowane, elastyczna część robocza i polerowana rękojeść z drzewa różanego. Stosuje się do mieszania farb, rozprowadzania tuszu drukarskiego, układania barwników etc.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100 mm |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140245471 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Supplier Part No. | 5335540K |
| UNSPSC Code | 27111500 |
| Waga elementu | 60 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100mm |
| Szerokość ostrza | 20mm |
| Długość całkowita | 190mm |
| Point Type | Standard |
| Typ | Palette Knife |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Rosewood |
| Blade Dimensions | 100x20 |
| Tang Type | Scale Tang |
| Number of Scraping Edges | 1 |
| Pack Quantity | 1 |