Szpachle ekstra długie paletowe 200mm Kennedy KEN5335580K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
8"(200mm) PALETTE KNIFE - ROSEWOOD HANDLE Kennedy KEN5335580K
Kennedy KEN-533-5580K
KEN5335580K
8"(200mm) PALETTE KNIFE - ROSEWOOD HANDLE Kennedy
KEN-533-5580K
SM.CK016,23ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ostrze w całej długości uchwytu
Wysokowydajne, hartowane, elastyczna część robocza i polerowana rękojeść z drzewa różanego. Stosuje się do mieszania farb, rozprowadzania tuszu drukarskiego, układania barwników etc.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 200 mm |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140245495 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Supplier Part No. | 5335580K |
| UNSPSC Code | 27111500 |
| Waga elementu | 159 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 200mm |
| Szerokość ostrza | 32mm |
| Długość całkowita | 325mm |
| Point Type | Standard |
| Typ | Palette Knife |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Rosewood |
| Blade Dimensions | 200x32 |
| Tang Type | Scale Tang |
| Number of Scraping Edges | 1 |
| Pack Quantity | 1 |