Szpikulec do drewna 3mm Kennedy KEN5977250K PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
3mm DIA MARKETRY PUNCH Kennedy KEN5977250K
Kennedy KEN-597-7250K
KEN5977250K
SM.CK016,12,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Średnica | 3 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140245501 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Długość | 65 mm |
| Sup. Part No. | KEN-597-7250K |
| UNSPSC Code | 27111906 |
| Waga | 25 g |