Tablica filcowa 1200x900mm Offis OFI8360120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tablica filcowa 1200x900mm Offis OFI8360120K
Offis OFI-836-0120K
OFI8360120K
TABLICA FILCOWA 1200x900mm Offis
OFI-836-0120K
SM.CK016,142ZLNE
Narzędzia Cromwell
Tablice pokryte filcem w różnych kolorach, przeznaczone do użytku służbowego lub osobistego.Cztery kolory materiału: niebieski, zielony, szary i czerwony.
W dwóch wielkościach: 900 x 600 mm oraz 1 200 x 900 mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| Kolor | Czerwony |
| EAN13 Barcode | 5036140044968 |
| eCl@ss Code | 24230312 |
| Wysokość | 900 mm |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całkowita | 900 |
| Waga całkowita | 5.8 |
| Szerokość całk. | 1200 |
| Supplier Part No. | 8360120K |
| UNSPSC Code | 44111907 |
| Szerokość | 1200 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Wysokość | 1200mm |
| Materiał | Felt |
| Numer produktu | FCD-C4RE |
| Typ | Notice Boards |
| Szerokość | 900mm |
| Frame Material | Aluminium |