Tablica filcowa 1200x900mm Offis OFI8360310K GAB
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tablica filcowa 1200x900mm Offis OFI8360310K
Offis OFI-836-0310K
OFI8360310K
TABLICA FILCOWA 1200x900mm Offis
OFI-836-0310K
SM.CK016,171,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Tablice pokryte luksusowym filcem, w aluminiowym obramowaniu.Dostępne w kolorach niebieskim, zielonym oraz szarym, z aluminiowym obramowaniem z satynowym wykończeniem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| Kolor | Niebieski |
| EAN13 Barcode | 5036140052192 |
| eCl@ss Code | 24230312 |
| Wysokość | 900 mm |
| Głębokość całk. | 25 |
| Długość całkowita | 900 |
| Waga całkowita | 3.3 |
| Szerokość całk. | 1200 |
| Supplier Part No. | 8360310K |
| UNSPSC Code | 44111907 |
| Szerokość | 1200 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 1200mm |
| Materiał | Felt |
| Numer produktu | FCD-V-4-BLUE |
| Typ | Notice Boards |
| Szerokość | 900mm |
| Frame Material | Aluminium |