Tablica filcowa 900x600mm Offis OFI8360050K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tablica filcowa 900x600mm Offis OFI8360050K
Offis OFI-836-0050K
OFI8360050K
TABLICA FILCOWA 900x600mm Offis
OFI-836-0050K
SM.CK016,76ZLNE
Narzędzia Cromwell
Tablice pokryte filcem w różnych kolorach, przeznaczone do użytku służbowego lub osobistego.Cztery kolory materiału: niebieski, zielony, szary i czerwony.
W dwóch wielkościach: 900 x 600 mm oraz 1 200 x 900 mm.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| Kolor | Niebieski |
| EAN13 Barcode | 5036140044890 |
| eCl@ss Code | 24230312 |
| Wysokość | 600 mm |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całk. | 600 |
| Waga | 1.9 |
| Szerokość całk. | 900 |
| Supplier Part No. | 8360050K |
| UNSPSC Code | 44111907 |
| Szerokość | 900 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 900 mm |
| Materiał | Felt |
| Product Number | FCD-C-3BL |
| Type | Notice Boards |
| Szerokość | 600 mm |
| Frame Material | Aluminium |