Tablica suchościeralna 1200x900mm Offis OFI8360040K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tablica suchościeralna 1200x900mm Offis OFI8360040K
Offis OFI-836-0040K
OFI8360040K
TABLICA SUCHOSCIERALNA 1200x900mm Offis
OFI-836-0040K
SM.CK016,143,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Super gładkie dla ułatwienia ścierania i zmniejszenia poświaty. Zwykła biała powierzchnia, dostarczana z zamocowaniami do ściany i półką na pisaki.
Białe tablice magnetyczne
Jakość powierzchni gwarantowana na pięć lat normalnego użytkowania. Do pisania i rysowania można używać wszelkiego rodzaju pisaków do białych tablic, łatwe do ścierania.
Białe tablice niemagnetyczne
Do pisania i rysowania można używać wszelkiego rodzaju suchościeralnych pisaków do białych tablic, łatwe do ścierania przy użyciu ścieraka.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| Opis | Standard |
| EAN13 Barcode | 5036140044883 |
| Wysokość | 900 mm |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całk. | 900 |
| Waga | 5.3 |
| Szerokość całk. | 1200 |
| Supplier Part No. | 8360040K |
| UNSPSC Code | 44111911 |
| Szerokość | 1200 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Frame Colour | |
| Wysokość | 1200 mm |
| Numer produktu | PK-A-4 |
| Type | Non-Magnetic Whiteboards |
| Szerokość | 900 mm |