Tablica suchościeralna 1200x900mm Offis OFI8360270K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tablica suchościeralna 1200x900mm Offis OFI8360270K
Offis OFI-836-0270K
OFI8360270K
TABLICA SUCHOSCIERALNA 1200x900mm Offis
OFI-836-0270K
SM.CK016,195,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Biała tablica Executive serii Offis™ ścierana na sucho nadaje się doskonale do seminariów szkoleniowych, prezentacji, w salach szkolnych lub gdziekolwiek indziej, gdzie wymagane jest komunikowanie się z kilkoma osobami w tym samym czasie.Bardzo gładka jasna biała powierzchnia ułatwia ścieranie, zmniejsza poświatę i daje dobry kontrast przy pisaniu czy też rysowaniu na niej. Wykończona przyjemnym aluminiowym obramowaniem z narożnikami z tworzywa ABS, co zostanie dobrze
przyjęte w każdej sali konferencyjnej czy pokoju do spotkań. Dostarczana z osłoniętymi uchwytami do ściany oraz półką na pisaki.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| Opis | Drywipe Board |
| EAN13 Barcode | 5036140052154 |
| Wysokość | 900 mm |
| Głębokość całk. | 25 |
| Długość całkowita | 900 |
| Waga całkowita | 7.6 |
| Szerokość całk. | 1200 |
| Supplier Part No. | 8360270K |
| UNSPSC Code | 44111911 |
| Szerokość | 1200 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Frame Colour | |
| Wysokość | 1200mm |
| Numer produktu | NWH-V-4 |
| Typ | Non-Magnetic Whiteboards |
| Szerokość | 900mm |