Tablica suchościeralna 900x600mm Offis OFI8360030K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tablica suchościeralna 900x600mm Offis OFI8360030K
Offis OFI-836-0030K
OFI8360030K
TABLICA SUCHOSCIERALNA 900x600mm Offis
OFI-836-0030K
SM.CK016,91,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Super gładkie dla ułatwienia ścierania i zmniejszenia poświaty. Zwykła biała powierzchnia, dostarczana z zamocowaniami do ściany i półką na pisaki.
Białe tablice magnetyczne
Jakość powierzchni gwarantowana na pięć lat normalnego użytkowania. Do pisania i rysowania można używać wszelkiego rodzaju pisaków do białych tablic, łatwe do ścierania.
Białe tablice niemagnetyczne
Do pisania i rysowania można używać wszelkiego rodzaju suchościeralnych pisaków do białych tablic, łatwe do ścierania przy użyciu ścieraka.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| Opis | Standard |
| EAN13 Barcode | 5036140044876 |
| Wysokość | 600 mm |
| Głębokość całk. | 25 |
| Długość całk. | 600 |
| Waga | 2.9 |
| Szerokość całk. | 900 |
| Supplier Part No. | 8360030K |
| UNSPSC Code | 44111911 |
| Szerokość | 900 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Frame Colour | |
| Wysokość | 900 mm |
| Numer produktu | PK-A-3 |
| Type | Non-Magnetic Whiteboards |
| Szerokość | 600 mm |