Tablica suchościeralna magnetyczna 1200x900mm Offis OFI8360250K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tablica suchościeralna magnetyczna 1200x900mm Offis OFI8360250K
Offis OFI-836-0250K
OFI8360250K
TABLICA SUCHOSCIERALNA MAGNETYCZNA 1200x900mm Offis
OFI-836-0250K
SM.CK016,281,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Biała tablica Executive serii Offis™ ścierana na sucho nadaje się doskonale do seminariów szkoleniowych, prezentacji, w salach szkolnych lub gdziekolwiek indziej, gdzie wymagane jest komunikowanie się z kilkoma osobami w tym samym czasie.Bardzo gładka jasna biała powierzchnia ułatwia ścieranie, zmniejsza poświatę i daje dobry kontrast przy pisaniu czy też rysowaniu na niej. Wykończona przyjemnym aluminiowym obramowaniem z narożnikami z tworzywa ABS, co zostanie dobrze
przyjęte w każdej sali konferencyjnej czy pokoju do spotkań. Dostarczana z osłoniętymi uchwytami do ściany oraz półką na pisaki.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| Opis | Magnetic |
| EAN13 Barcode | 5036140052130 |
| Wysokość | 900 mm |
| Głębokość całk. | 60 |
| Długość całkowita | 600 |
| Waga całkowita | 4.5 |
| Szerokość całk. | 1200 |
| Supplier Part No. | 8360250K |
| UNSPSC Code | 44111911 |
| Szerokość | 1200 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Frame Colour | |
| Wysokość | 1200mm |
| Numer produktu | WH-V-4 |
| Typ | Magnetic Whiteboards |
| Szerokość | 900mm |