Tablica suchościeralna magnetyczna 900x600mm Offis OFI8360010K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tablica suchościeralna magnetyczna 900x600mm Offis OFI8360010K
Offis OFI-836-0010K
OFI8360010K
TABLICA SUCHOSCIERALNA MAGNETYCZNA 900x600mm Offis
OFI-836-0010K
SM.CK016,106,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Super gładkie dla ułatwienia ścierania i zmniejszenia poświaty. Zwykła biała powierzchnia, dostarczana z zamocowaniami do ściany i półką na pisaki.
Białe tablice magnetyczne
Jakość powierzchni gwarantowana na pięć lat normalnego użytkowania. Do pisania i rysowania można używać wszelkiego rodzaju pisaków do białych tablic, łatwe do ścierania.
Białe tablice niemagnetyczne
Do pisania i rysowania można używać wszelkiego rodzaju suchościeralnych pisaków do białych tablic, łatwe do ścierania przy użyciu ścieraka.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| Opis | Magnetic |
| EAN13 Barcode | 5036140044852 |
| Wysokość | 600 mm |
| Głębokość całk. | 35 |
| Długość całkowita | 600 |
| Waga całkowita | 3.9 |
| Szerokość całk. | 900 |
| Supplier Part No. | 8360010K |
| UNSPSC Code | 44111911 |
| Szerokość | 900 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Frame Colour | |
| Wysokość | 900mm |
| Numer produktu | WH-A-3 |
| Typ | Magnetic Whiteboards |
| Szerokość | 600mm |