Tablica suchościeralna magnetyczna 900x600mm Offis OFI8360240K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tablica suchościeralna magnetyczna 900x600mm Offis OFI8360240K
Offis OFI-836-0240K
OFI8360240K
TABLICA SUCHOSCIERALNA MAGNETYCZNA 900x600mm Offis
OFI-836-0240K
SM.CK016,153ZLNE
Narzędzia Cromwell
Biała tablica Executive serii Offis™ ścierana na sucho nadaje się doskonale do seminariów szkoleniowych, prezentacji, w salach szkolnych lub gdziekolwiek indziej, gdzie wymagane jest komunikowanie się z kilkoma osobami w tym samym czasie.Bardzo gładka jasna biała powierzchnia ułatwia ścieranie, zmniejsza poświatę i daje dobry kontrast przy pisaniu czy też rysowaniu na niej. Wykończona przyjemnym aluminiowym obramowaniem z narożnikami z tworzywa ABS, co zostanie dobrze
przyjęte w każdej sali konferencyjnej czy pokoju do spotkań. Dostarczana z osłoniętymi uchwytami do ściany oraz półką na pisaki.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| Opis | Magnetic |
| EAN13 Barcode | 5036140052123 |
| Wysokość | 600 mm |
| Głębokość całk. | 35 |
| Długość całkowita | 600 |
| Waga całkowita | 2.9 |
| Szerokość całk. | 900 |
| Supplier Part No. | 8360240K |
| UNSPSC Code | 44111911 |
| Szerokość | 900 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Frame Colour | |
| Wysokość | 900mm |
| Numer produktu | WH-V-3 |
| Typ | Magnetic Whiteboards |
| Szerokość | 600mm |