Tacka magnetyczna miska na części 295x270x42mm Kennedy KEN5530270K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
172,20 zł
Cena regularna:
140,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tacka magnetyczna miska na części 295x270x42mm Kennedy KEN5530270K KEN-553-0270K
Kennedy KEN-553-0270K
TACA MAGNETYCZNA na części 295x270x42mm
KEN-553-0270K
Opis produktu
Odporna na korozję taca ze stali nierdzewnej mająca cztery 85 mm magnesy w nie rysującej się osłonie, która przywiera do wszelkich zawierających żelazo powierzchni. Służy do przytrzymywania narzędzi ręcznych i elementów mocujących, idealna w pracach, przy których nakrętki, śruby i części mogą się zgubić unimożliwiając montaż. Odpowiednia dla mechaników samochodowych, przy naprawach urządzeń oraz wiekszości prac serwisowych i naprawczych w przemyśle.Wymiary: 295x270x42 mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140013469 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Wysokość | 42mm |
| Długość | 295mm |
| Głębokosć całk./opak. | 48 |
| Długość całk./opak. | 300 |
| Waga całkowita | 1.6 |
| Szerokość całk./opak. | 278 |
| Nr produktu | MTS290 |
| Kod UNSPSC | 27112109 |
| Waga elementu | 1.6 kg |
| Szerokość | 270mm |
KEN5530270K
TACA MAGNETYCZNA NA CZESCI 295x270x42mm Kennedy
KEN-553-0270K
SM.CK016,139,4ZLNE
Narzędzia Cromwell