Tacka magnetyczna miska prostokątna 242x142mm Kennedy KEN5530300K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tacka magnetyczna miska prostokątna 242x142mm Kennedy KEN5530300K
KEN-553-0300K
Kennedy KEN-553-0300K
TACKA MAGNETYCZNA PROSTOKATNA 242x142mm
KEN-553-0300K
Opis produktu
Do składowania metalowych elementów takich jak śrubki, nakrętki, gwoździe itp.Tacka magnetyczna prostokątna
Do podtrzymywania większych narzędzi.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140013476 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Długość | 242mm |
| Głębokosć całk./opak. | 50 |
| Długość całk./opak. | 250 |
| Waga całkowita | 0.75 |
| Szerokość całk./opak. | 150 |
| Nr produktu | MTR242 |
| Kod UNSPSC | 27112109 |
| Waga elementu | 720g |
| Szerokość | 142mm |
KEN5530300K
TACKA MAGNETYCZNA PROSTOKATNA 242x142mm Kennedy
KEN-553-0300K
SM.CK016,62,9ZLNE
Narzędzia Cromwell