Taran hydrauliczny 4 tony 100mm 4" popychający Kennedy KEN5037170K
Cena regularna:
$96.75
Cena regularna:
$78.66
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taran hydrauliczny 4 tony 100mm 4" popychający Kennedy KEN5037170K
Kennedy KEN-503-7170K
Popychający taran hydrauliczny 4 tony 4"/100mm
KEN-503-7170K
Opis produktu
Solidna konstrukcja z wydajną sprężyną powrotną. Chromowany tłok nie ulega rdzewieniu. Rozmiar gwintu: 1/4” NPT. Akcesoria o łatwym montażu.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Cylinder Bore dia. | 28.5mm |
| Kod EAN13 | 5036140023000 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Length Ext. | 330mm |
| Length Ret. | 230mm |
| Numer modelu | HRP004 |
| Oil Cap | 65 cc |
| Oil Port Thread | 1/4 NPT |
| Outside dia. Piston | 22mm |
| Outside dia. Ram | 38mm |
| Głębokosć całk./opak. | 50 |
| Długość całk./opak. | 280 |
| Waga całkowita | 1.95 |
| Szerokość całk./opak. | 90 |
| Pushing Capacity | 4 t |
| Stroke Length | 100mm |
| Nr produktu | RA404 |
| Kod UNSPSC | 27141000 |
| Waga | 1.80 kg |
KEN5037170K
POPYCHAJACY TARAN HYDRAULICZNY 4 TON 4"/100mm Kennedy
KEN-503-7170K
SM.CK016,284,1ZLNE
Narzędzia Cromwell