Tarcza listkowa 30x25mm typu listkowego York Abrasives YRK2475040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarcza listkowa 30x25mm typu listkowego York Abrasives YRK2475040K
York Abrasives YRK-247-5040K
YRK2475040K
30mmx25mm FELT FLAP WHEEL 6mm SHANK York Abrasives YRK2475040K
YRK-247-5040K
SM.CK016,9ZLNE
Trzpień: 6 mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | York Abrasives |
| Średnica | 30 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140289925 |
| eCl@ss Code | 21011318 |
| Długość | 25 mm |
| Maksymalne obroty | 22000 rpm |
| Sup. Part No. | YRK-247-5040K |
| UNSPSC Code | 31191504 |