Tarcza listkowa 40x25mm typu listkowego York Abrasives YRK2475050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarcza listkowa 40x25mm typu listkowego York Abrasives YRK2475050K
York Abrasives YRK-247-5050K
YRK2475050K
40mmx25mm FELT FLAP WHEEL 6mm SHANK York Abrasives YRK2475050K
YRK-247-5050K
KC-016,10,2ZN/SM.[NM]
Trzpień: 6 mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Średnica | 40 mm |
| EAN13 | 5036140289932 |
| ecl@ss | 21011318 |
| Długość | 25 mm |
| Maksymalne obroty | 19100 rpm |
| Oznaczenie | YRK-247-5050K |
| UNSPSC | 31191504 |