Tarcza podpierająca do krążków 100mm M14 York Abrasives YRK2804100K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarcza podpierająca do krążków 100mm xM14 York Abrasives YRK2804100K
York Abrasives YRK-280-4100K
YRK2804100K
Tarcza PODPIERAJACA do krążków 100mmxM14 York Abrasives YRK2804100K
YRK-280-4100K
SM.CK016,117,3ZLNE
Odpowiednia dla krążków do wykończania powierzchni, (z podłożem do mocowania na rzep). Gwint wewnętrzny M14. Rozmiar: 100mm x M14.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Opis | 100mm x M14 Rigid Backing Pad |
| EAN13 Barcode | 5036140221123 |
| eCl@ss Code | 21011315 |
| Waga całkowita | 0.1 |
| Supplier Part No. | 2804100K |
| UNSPSC Code | 27112800 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do użycia z | 100mm scrim backed Surface Conditioning disc |
| Materiał | |
| Rozmiar gwintu | M14 x 2.0 |
| Typ | Backing Pad |
| Waga | g |
| Hole Configuration | No Hole |
| Pad Diameter | 100mm |