Tarcza polerska 125x22,23mm z włókniny gruba York Abrasives YRK2209830K MTM
dostępny
Cena regularna:
$14.36
Cena regularna:
$11.68
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarcza polerska 125x22,23mm z włókniny gruba York Abrasives YRK2209830K
York Abrasives YRK-220-9830K
YRK2209830K
125x22.23mm NON WOVEN FLAP DISC COARSE York Abrasives
YRK-220-9830K
KC-016,36ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| EAN13 | 5036140245877 |
| ecl@ss | 21011313 |
| Ziarnistość | Coarse |
| Głębokość całkowita | 118 |
| Długość całkowita | 118 |
| Szerokość całk. | 158 |
| Rozmiar | 125mm x 22mm mm |
| Oznaczenie | YRK-220-9830K |
| UNSPSC | 31191506 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 22mm |
| Średnica dysku | 125mm |
| Features | Constant Finish Decreased Risk of Burning Light Scale Rust Removal Long life Low Vibration No Backing Pad Required Polishing of Stainless Steel Preparation Finishing of Weld Seams Preparing of painted Surfaces Reduces Disc Change down Time |
| Ziarnistość | Coarse (Brown) |
| Maximum Operating Speed | 12,200 rpm revolutions per minute |
| Numer produktu | |
| Materiał ścierny | Non-Woven |
| Standard, norma | Complies to oSa Regulations Manufactured according to EN 13743 |
| Backing Material | Glass Fibre-Backed (General-purpose, non-scratch). |
| Disc Type | Conical (Type 29) |
| Bore Thread Size | M14 |