Tarcza szlifierska 200x25x31.75 A60NV średnia York Abrasives YRK2352855K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarcza szlifierska 200x25x31.75 A60NV średnia York Abrasives YRK2352855K
YRK-235-2855K
Tarcze o spoiwie ceramicznym do szlifowania. Niewrażliwe na wodę, kwasy i oleje. Otwory 11/4", dostarczane z nylonowymi tulejkami redukcyjnymi 1", 7/8", 3/4", 5/8" i 1/2".
Typ
A - Ściernice tarczowe z tlenkiem glinu
Dostępne w unikatowej skrzynce, aby zapobiegać przypadkowym uszkodzeniom (dostępne zapasowe pudełka).
Specyfikacja:
| Property | Value |
|---|---|
| Brand | York |
| EAN13 Barcode | 5036140396142 |
| eCl@ss Code | 21011305 |
| Overall Depth | 32 |
| Overall Length | 220 |
| Overall Weight | 2.1 |
| Overall Width | 220 |
| Supplier Part No. | 2352855K |
| UNSPSC Code | 23131503 |
Informacje dodatkowe:
| Property | Value |
|---|---|
| Abrasive Material | Aluminium Oxide |
| Additional Conformity | EN12413 |
| Bond Type | Vitrified |
| Bore | 31.75 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Grade | Medium |
| Grain Size | Medium |
| Maximum Operating Speed | 3,150 rpm |
| Suggested Applications | Low Tensile Strength Materials; Non Ferrous Metal |
| Wheel Width | 25 mm |