Tarcza tnąca płaska 9x1/8x7/8" C24TBF York Abrasives YRK2308800K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarcza tnąca płaska 9x1/8x7/8" C24TBF York Abrasives YRK2308800K
York Abrasives YRK-230-8800K
YRK2308800K
Tarcza tnąca płaska 9x1/8x7/8" C24TBF York Abrasives YRK2308800K
YRK-230-8800K
SM.CK016,7,4ZLNE
A30 Przeznaczone do użytku na metalach.
C24 Do użytku na kamieniu i niemetalicznych materiałach.
R30 Do użytku na stali hartowanej.
X24 Specjalne do użycia na żeliwie.
Typ 41 Tarcze płaskie do cięcia
Wykonanie zapewnia bezpieczeństwo operatorowi i optymalną wydajność. Przeznaczenie do użycia ze wszystkimi przenośnymi szlifierkami. Tarcze 180mm do 230mm mogą być również uzyte na pilach kołowych,a tarcze 300 do 350mm przeznaczone są do pił -przecinarek w zależności od kompatybilości otworów. Nie stosuje się do cięcia mokrych powierzchni czy materiałów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| EAN13 Barcode | 5036140219373 |
| eCl@ss Code | 21011305 |
| Waga całkowita | 0.292 |
| Supplier Part No. | 2308800K |
| UNSPSC Code | 31191506 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica dysku | 230mm |
| Grain Size | 24-Coarse |
| Maximum Operating Speed | m/s metres per second |
| Seria | Stone |
| Grubość | 3mm |
| Typ | Type 41 |
| Materiał ścierny | Silicon Carbide |
| Hardness | Hard |
| Additional Conformity | Manufactured According to EN12413 |
| Grain Designation | C24-T |
| Bond Type | Resin Bonded with Fibre Reinforcment |
| Optimum angle for use | 90 ° stopni |
| Bore | 22mm |