Tarnik do drewna 200mm 8" półokrągły drobny Kennedy KEN0323710K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarnik do drewna 200mm 8" półokrągły drobny Kennedy KEN0323710K
Kennedy KEN-032-3710K
KEN0323710K
SM.CK016,32,6ZLNE
Tarniki
Zaprojektowane do ogólnego użytku i doskonale dopasowane do miękkich materiałów, takich jak: drewno, plastik, skóra i ołów.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| EAN13 Barcode | 5036140092181 |
| eCl@ss Code | 21042190 |
| Długość całk. | 200 mm |
| Długość całk. | 8" cal |
| Waga całkowita | 0.24 |
| Typ nacięcia | 1 |
| UNSPSC Code | 27111904 |
| Waga | 1.50 kg |