Tarnik do drewna 200mm 8" średni Kennedy KEN0323620K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarnik do drewna 200mm 8" średni Kennedy KEN0323620K
Kennedy KEN-032-3620K
KEN0323620K
Tarnik do drewna ręczny, średni, 8"(200mm)
KEN-032-3620K
SM.CK016,25,2ZLNE
Seria indywidualnych nacięć które uformowane są w pojedyńcze punktowe urządzenia. Tarki przeznaczone do tworzenia chropowatych nacięć, używane zwykle do: drewna, aluminium i ołowiu.
Tarniki
Zaprojektowane do ogólnego użytku i doskonale dopasowane do miękkich materiałów, takich jak: drewno, plastik, skóra i ołów.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.14 |
| UNSPSC Code | 27111904 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0323620K |
| EAN13 Barcode | 5036140092167 |
| Długość całk. | 8" cal |
| Długość całk. | 200 mm |
| Waga | 1.70 kg |
| Typ nacięcia | 2 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 200 mm 8" cal |
| Szerokość całk. | 20 mm |
| Numer produktu | |
| Type | Hand |
| Typ nacięcia | Second |
| Zastosowanie w materiałach | Horses Hooves Lead Leather Plastics Drewno |
| Handle Material | No handle included |